تمدید مهلت ثبت‌ نام طلاب وظیفه در آموزش و پرورش

به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، محمد نادی معاون اداری مالی و مدیریت منابع ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش اظهار کرد: با توجه به سامانه‌ای شدن ثبت نام امریه طلاب، همچنین لزوم تسریع در ارائه جواز تلبس از سوی مراکز مدیریت استان‌ها و مقارن شدن ایام ثبت‌نام با تعطیلات ۱۴ و ۱۵ خرداد، این فراخوان تا ۱۰ روز دیگر تمدید شد.

وی افزود: در این فراخوان با هماهنگی ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش و مرکز امور طلاب و دانش‌آموختگان حوزه‌های علمیه، فرآیند ثبت‌نام پذیرش امریه طلاب معلم وظیفه صورت گرفته است.

نادی بیان کرد: مطابق با صورتجلسه نشست مشترک معاون ستاد همکاری‌ها و مدیر تسهیلات مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه‌های علمیه، ثبت‌نام طلاب داوطلب و متقاضی سپری کردن دوران ضرورت خدمت سربازی در آموزش و پرورش از ۱۱ لغایت ۲۵ خرداد با مراجعه به پنل شخصی در سامانه پیشخوان حوزه‌های علمیه انجام خواهد شد.

معاون اداری مالی و مدیریت منابع ستاد همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: از جمله شرایط جدید امسال، گذراندن دوره مهارت آموزی ۵۴ ساعته به همت مرکز آموزش های مهارتی و کاربردی حوزه علمیه و همچنین دوره آموزش نظامی در ابتدای خدمت است.

منبع: خبرگزاری فارس

سرباز وظیفه
اینستاگرام ساخته شده با ❤️ توسط mr.zaddiba